Kontakta oss

Rektor
Peter Niemelä
peter.niemela@it-gymnasiet.se
tel 072 701 37 50

Administratör
Ammi Filmberg
ammi.filmberg@it-gymnasiet.se
08-4293382

Studie och Yrkesvägledare
Caroline Veizaga
caroline.veizaga@it-gymnasiet.se

Programansvarig IT Teknik
Haris Kasumovic
haris.kasumovic@it-gymnasiet.se

Programansvarig IT Design
Jens Lempke
jens.lempke@it-gymnasiet.se

Lärare i Matematik och Fysik
Aram Howramani
aram.howramani@it-gymnasiet.se

Lärare i Estetiska ämnen
Anna Shamzini-Dorodjinskaya
anna.shamzini-dorodjinskaya@it-gymnasiet.se

Lärare i Svenska, Samhällskunskap och Historia
Elina Linus Thorén
elinalinus.thoren@it-gymnasiet.se

Besöksadress
Warfvinges väg 22 (T-bana Stadshagen)
112 51 Stockholm